Erotické hračky pre lesbičky

Erotické hračky pre lesbičky

Jemné, vášnivé, zmyselné aj prekvapujúce, také môžu byť vaše hry s partnerkou. K tomu vám môžu pomôcť niektoré zaujímavé erotické hračky a pomôcky, či už určené všeobecne pre ženy, alebo dokonca špeciálne pre lesbické páry. Zažite neopakovateľnú rozkoš pri milovaní s partnerkou alebo objavujte nové možnosti sólo hier a masturbácie.

Sólo jazda aj vzájomné milostné hry

Či už sa rozhodnete pre spríjemnenie si voľných chvíľ osamote a počas masturbácie, alebo pre spoločné hry s partnerkou, erotické hračky a pomôcky využijete.

Výhodou tých, ktoré sú špeciálne určené pre lesbičky, je možnosť vzájomného použitia. Môže ísť napríklad o spoločne dildo pre páry, ale aj o vibračné hračky s diaľkovým ovládaním. V každom prípade sú tieto pomôcky a hračky natoľko univerzálne, že ich môžete použiť bez ohľadu na sexuálnu preferenciu. Skrátka a jednoucho, len tak pre radosť.

milostné hry pre lesbičky

Ktoré sú najobľúbenejšie erotické hračky pre lesbičky?

  • na prvom mieste sú jednoznačne dilda, čiže umelé penisy, na výber sú tie, ktoré svojim tvarom anatomicky imitujú penis, ale aj netradičné formy
  • špeciálnou kategóriou sú tzv. strap-on, čiže pripináky, v ich prípade ide o dilda upevnené na postroji alebo nohavičkách a sú ideálne pre lesbičky
  • nesmieme samozrejme zabudnúť ani na populárne vibrátory, ktoré sú tiež náhradou penisu, ale môžu ešte lepšie stimulovať vagínu, klitoris aj anál
  • na prvý pohľad jednoduchou, ale o to účinnejšou hračkou, sú Venušine guličky, ktoré možno použiť aj pre posilnenie svalstva vagíny a panvy

Strap-on a dilda na každý spôsob a pre každú situáciu

Dilda sú rozhodne tie najobľúbenejšie erotické hračky pre lesbické páry. Ako stvorené na vzájomnú rozkoš sú najmä tie obojstranné, napríklad ako Double Dong.

Ide o dildo značky Doc Johnson Jr., ktoré je ideálne pre zdieľanie potešenia s kamarátkou či partnerkou. Dildo je dlhé až 30 cm, takže poskytuje dostatočný priestor pre vzájomné hry. S hrúbkou 3,6 cm je nad priemerom bežného penisu, stimulácia je teda zaručená! Vďaka gélovému povrchu je dostatočne flexibilné a zároveň aj pevné.

Skvelým dildom pre lesbičky je Triple Teaser dildo. Prečo? Pretože obsahuje až tri výbežky! Môžete ich použiť pre vaginálnu aj análnu stimuláciu, je to len otázka vašej fantázie. Dildo je tvarom ideálne aj pre dráždenie bodu G a veľkosť najväčšieho výbežku je až 14 cm.

Vyrobené je zo 100 % nezávadného silikónu a aj preto sa ľahko udržiava. Stačí ho len opláchnuť studenou vodou. Použiť ho možno s vodným lubrikantom. Špecifickou kategóriou sú pripináky, tzv. strap-on. Ide o pevné dilda s postrojom, ktorý si môžete pripevniť vy alebo vaša partnerka a začať tak poriadne prirážať alebo jazdiť v štýle „na koníka“.

Takýmto modelom je aj Late X s nohavičkami. V prípade tohto strap-onu je pripevnenie formou nohavičiek a stimulácia je dokonca dvojnásobná. Jedno dildo si zasuniete do pošvy vy a to druhé je vonkajšie. Slúži pre vašu partnerku a to aj pre análne hry.

Vibrátory a vibračné vajíčka pre vzájomné hry v posteli

Ak ide o maximálne ženské potešenie, netreba ignorovať ani vibrátory. Pri vzájomných hrách s partnerkou môžete siahnuť po klasických, tlakových, análnych aj špeciálnych na klitoris. Trendom sú tiež dvojité, napríklad pre stimuláciu bodu G a klitorisu.

V partnerských hrách oceníte model Vibrating Strapless:

Silikónový vibrátor pre obe: Ide o špeciálne tvarovaný vibrátor pre lesbické páry s jemným silikónovým povrchom. Vďaka tomu je hebký, jemný na dotyk a veľmi dobre udržiavateľný. Je bez postroja a má vibračné motory na oboch koncoch. Jeden koniec si zavediete do vagíny a ten druhý použije vaša partnerka. Do vagíny, alebo aj do análu.

Vibrácie a parametre: Dlhší koniec vibrátora má 21,8 cm, kratší 7,5 cm. Šírka sa pohybuje od 2 do 4 cm. Vibrátor vydrží v prevádzke až hodinu, nabíja sa cez USB, doba nabíjania je 120 minút. K dispozícii je 9 vibračných módov, ich ovládanie je jednoduché, vystačíte si iba s jedným tlačítkom. Vibrátor stimuluje výstupkami aj klitoris.

Ak ide o vibračné vajíčka, odporúčame Velvet Black Bullet:

Použitie: Ide o vibračné vajíčko s diaľkovým ovládaním, ktoré poslúži pre vaginálne aj pre análne potešenie. Vajíčko je z hladkého a klzkého materiálu, konkrétne z tvrdeného ABS plastu s PU plášťom na povrchu. Použitie je tak možné s lubrikačným gélom na vodnej báze. Napájanie je dvoma AA batériami, na umytie stačí teplá voda.

Funkcie a rozmery: Vajíčko Velvet Black Bullet je dlhé 6 cm a má priemer 2,5 cm. Vďaka tomu je bez problémov možné ho použiť pre stimuláciu vagíny aj anusu. Na diaľkovom ovládači, ktorý je k nemu pripojený káblom, je možné zvoliť 4 levely vibrácií a dráždenia a plynule medzi nimi prepínať. Stimulácia môže byť jemná aj intenzívna.

Venušine guličky pre rozkoš aj svaly vagíny

Poslednou pomôckou využiteľnou pri lesbických hrách sú Venušine guličky. Ich princíp je veľmi jednoduchý: vo väčšej guličke sa nachádza menšia, pri vzájomnom pohybe do seba narážajú a vytvárajú príjemne vibrácie a zvyšujú sexuálne vzrušenie.

lesby

Jednoduchým a obľúbeným modelom sú Joyballs secret:

  • ide o set dvoch silikónových guličiek od značky JoyDivision, ktoré sú z revolučného hypoalergénneho materiálu Silkomed pre citlivejšie sliznice
  • guličky sú vhodné pre začiatočníčky, ktoré chcú experimentovať, ale aj pre skúsené „profíčky“, majú praktické uško pre jednoduchšie vytiahnutie
  • sú veľmi tiché a zároveň dostatočne ťažké a veľké, aby ste ich pocítili a priniesli vám potešenie, priemer guličky je až 3,7 cm a ich váh  je 85 gramov
  • pravidelné cvičenie s nimi vám pomôže nielen na stimuláciu vagíny, ale dlhodobo aj na únik moču, povolené svaly po pôrode či bolesti pri súloži

Zaujímavé sú aj vibračné Sweet Smile guličky. V ich prípade je použitie vo dvojici priam ideálne, nakoľko majú diaľkové ovládanie na zapnutie vibrácií partnerkou

Guličky disponujú až 10 vibračnými módami, čo zaistí dokonalú erotickú stimuláciu. Nabíjané sú pomocou USB kábla, na povrchu sú vyrobené z jemného a hygienického silikónu. Výdrž na jedno nabitie je 60 minút, ovládanie je jedným tlačítkom.